KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8135207
nr 813 5207
Peter Tillberg
(1946-2016), Sverige
Akvarell, Peter Tillberg (f. 1946), signerad-93, motivets mått: 64x48
Peter Tillberg, svensk målare, grafiker och skulptör född 1946, död 2016.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 11 mars 2013
kl 19:04:27
11/3 18:49:36
Peter Tillberg
Läs mer om Peter Tillberg